Vozol Star 12000 Puff

(2 müşteri değerlendirmesi)

680,00 & Kargo Ücreti

Vozol Star 12000 Puff, Şimdi Dijital Göstergeleri ile sizlerle. Hem kalan likiti hem de kalan şarjı size dijital bir şekilde gösteriyor. Çok yakında stoklarımızda yerini alacaktır.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

  • Check Mark Memnuniyet Garantisi
  • Check Mark Güvenli Ödeme
  • Check Mark Kapıda Ödeme Kolaylığı
Stok kodu: Yok Kategoriler: , Etiketler: , ,

Açıklama

Vozol Star 12000 Puff, Dijital olarak kalan likiti ve şarj durumunu size gösterir. Kalan likiti ve şarjı öğrenmek için cihazı sallamanız yeterli olacaktır.

Vozolu Kaç dakika şarj etmeliyim ?

45 dakikada full şarj oluyor.

S.i.L.C nedir ?

Smooth İdencital Long-lasting Clean (Pürüzsüz-Birebir aynı- uzun ömürlü- temiz)

vozol star 12000 dijital puff

Kendini diğer elektronik sigaralardan farklı kılan özelliklerle donatılmıştır. Bu tek kullanımlık vape cihazı, kullanıcıların vaping deneyimine anında başlayabilmesi için önceden şarj edilmiş pili ve doldurulmuş e-sıvı kartuşu ile gelir. Hiçbir ayar yapmanıza veya kurulum işlemiyle uğraşmanıza gerek yok. Sadece kutudan çıkarın ve vaping deneyiminizin keyfini çıkarın.

Teknik özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Kompakt tasarımı, taşıması kolay bir vape cihazı arayan kullanıcılar için idealdir. 20mL likit kapasitesi, uzun süreli kullanım için yeterli depolama alanı sunar. Nikotin içeriği, kullanıcılar için %5 (FDA) seviyelerindedir. 12000 puff kapasitesi, uzun süreli vaping deneyimi için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, 650 mAh şarj edilebilir pil, güçlü performansı ve uzun pil ömrüyle öne çıkar.

Kullanıcılarının memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için özenle tasarlanmıştır. %80 PCR malzemesi kullanılarak çevre dostu bir şekilde üretilmiştir. İpeksi dokunuş hissi ve ergonomik tasarım, cihazın kullanımını daha rahat hale getirir. Vaping deneyiminizi daha da geliştirmek için yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Mesh Coil teknolojisini kullanır. Ayrıca, yüksek kaliteli ağızlık ve Type-C şarj özelliğiyle donatılmıştır.

Ek bilgi

Aroma

Grape Ice, Lemon Mint, Pink Lemonade, Strawberry Ice Cream, Strawberry Watermelon, Tobacco, Watermelon Ice, Blueberyy Storm, Bluerazz Ice, Cherry Lime, Cherry Peach Lemonade, Cool Mint, Cranberry Mango Grape Fruit, Creme Savers Candy, Kiwi Passion Fruit Guava, Lemon Lime, Mexıco Mango Ice, Miami Mint, Miss Pink, Mixed Berries, Peach Ice, Peach Mango Watermelon, Rainbow Candy, Raspberry Watermelon, Sour Apple Ice, Strawberry Kiwi, Strawberry Raspberry Cherry, Trıple Berries, Vzbull, Watermelon Bubble Gum

Vozol Star 12000 Puff için 2 değerlendirme

  1. Yusuf Karbuğa

    en uzun süre kullandığım puff. çalışanlar çok yardımcı oldu teşekkürler

  2. sancakzeynep711 (doğrulanmış kullanıcı)

    Çok güzel alın aldırın

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir